BANAN93

internetové prohlížeče stále padají :D čím to může být????

tak základní deskou to není koupil jsem novou a problém stále trvá… HD a grafiku zkoušel kamarád ve svém PC a je to v pořádku..... zbývá procesor, ramky, zdroj ..... co by mohlo souviset s padáním prohlížeče. Já se z toho fakt po… 2700.- nová deska s chladičema :D a problém stále trvá … vůbec to nechápu přece když byl HD formátován a nainstalován novej systém a problém tam furt je, tak něco muselo odejít, ale co může mít spojitost s padáním blbého internetového prohlížeče, při čemž třeba WORLD OF TANKS sem po internetu normálně hrál bez jakéhokoli omezení… ještě mě napadá nějakej kabel vevnitř… ale jakej ? :D asi postavim 2 nové počítače než opravim takovejhle z pohledu banální problém :D
Doplňuji:
já sem tam měl mizilu firefox, google chrome, pak i nějakej ten iron, a jedinej Internet explorer trochu jde občas, tak právě sem to dal ke kamarádovi on formátoval HD a zjistil, že tam nemůže ani pořádně nastahovat ovladače, to se mu snad povedlo přez ten explorer, ale ty prohlížeče prostě furt padaj a nevim na čem sme vlastně jestli teda závada může bejt software – když je celej novej, nebo jestli je závada hardware… ale nechápu zase spojitost s tím že hru sem hrál po internetu bez problémů a web prostě furt padá a ani nejde obnovit relace.

Odpovědi
OndrisekCZ

No pokud máš google chrome jako prohlížeč nebo IE, tak může být problém→ já jsem skoncoval se všema, protože mi padaly, a přešel jsem na Maxthon…
Je to podle mne ten nejsuprovejsi prohlizec jakej mne kdy potkal (ma zabudovane treba poznamky to je v leve liste super), a jestli problemy trvaji zkontrolujte si procesy, je mozne, ze vam nekdo nainstaloval jeden typ viru kterej dokaze vypinat internet, pc atd- na windows 7 a viste skontrolujete stisknutim tlacitek levy ctrl levy shift a esc postupně jak jsem řikal, tak se vám ukažou procesy jestli nepomůže, tak bych postavil ty nové :)

jirkajirka

Po té co jsem si nainstaloval Operu tak se problémy stratily.
Doplňuji:
Pro kablik. Jak Ti odpovědět když vše máš zablokovaný a dokonce i své otázky a odpovědi To se za ně stydíš?

kablik

co jsou prosím internetové prohlížeče, máte na mysli třeba INTERNET EXPLORER, já jiný neznám, mně asi taky jednou „spadnul“ ale to překopli na ulici
kabel od UPC, jinak mito jede už patnáct let, omlouvám se za svou neznalost…