Internetové prohlížeče

Na pc mám OS Windows 2000 a prohlížeč Explorer.Můžu si nainstalovat ještě jeden prohlížeč/Mozillu nebo Google/ a střídat je podle toho,co budu potřebovat?Mám starší počítač,nebude se to nějak ovlivňovat?Díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Měl by být nastven jeden jako výchozí, ale jinak si myslím, že to problém nebude. Já mám taky IE, ale ten nepoužívám. Používám mozillu a jen když chci něco otevřít ve dvou prohlížečích (protože u jednoho nejde třeba přihlášení na jeden web pro dvě osoby), použiju IE a jde to. Pokud jsem z jednoho prohlížeče přihlášen třeba na lidech, tak buď se musím odhlásit aby manželka mohla jít nebo právě použiju jiný prohlížeč a jde to.

Další odpovědi
HOMER

Jistě ne,bez problémů můžou být také zároveň otevřeny.

GangstaHelper

Vůbec nijak se to nebude ovlivňovat, akorát se při zpouštění budou prohlížeče dotazovat, abyste je nastavil jako výchozí prohlížeč. Můžete dát již se nedotazovat a zvolit podle vašeho uvážení.