Janiss

proč mi padá google chrome??

dnes mi už asi 10× spadnul chrome, několikrát to bylo ve stejně situaci, jakože sem na facebooku někomu chtěla poslat fotku, nebo jsem chtěla stánnout program ze slunečnice. nevíte, co s tím?

Odpovědi
sova123

http://dany0.blog­.zive.cz/?p=7

mosoj

A já myslel že to dělá jenom IE.
Mně to ale nedělá a nikdy nedělal.

cochee

No něco se asi pokakalo. Zazálohuj si záložky, Chrome odinstaluj, pokud možno vymaž i pomocná data, která najdeš různě po PC vesměs ve složkách s názvem Chrome a nainstaluj znova. A ještě lépe: nahraď jej prohlížečem SRware Iron, je to tentýž Chrome, jen bez googlovských špehovacích funkcí.