Krasimirov12

Internet v mobilu…

Chtěl bych si koupit internet do mobilu od t-mobile.. Potřebuji k tomu paušál? Nebo mi stačí pouze Twist a k tomu platit net?
Doplňuji:
Internet s měsíční platbou

Nejlepší odpověď
Bedy

Když se připojíte teďka na internet, tak Vám po chvilce přijde SMS, že bylo započaté internetové připojení a že hodinova stojí, tuším, 15Kč. Za celý den zaplatíte maximálně 30Kč tuším.
Ale na stránkách t-mobile.cz určitě najdete výhodné balíčky, doporučuju mrknout nebo zajít na značkovou prodejnu. je prakticky v každém městě.

A nebo se jukněte ke konkurenci, třeba nabízí něco lepšího. Zkuste třeba juknout na Bleskmobil (www.bleskmobil.cz) nebo na Vodafone či O2.
Přenos čísla k jinému operátorovi dneska není nic složitého a netrvá to nijak dlouho (tak den zhruba, někdy déle, někdy méně).

Další odpovědi
Supercom

Paušál nepotřebuješ. Satčí si nastavit nějaký internet treba na den a kdyz se pripojis na internet v urcity den, tak ti to vezme asi 25Kč a jindy ne.
Doplňuji:
to a jindy ne, jsem myslel, že jindy ksyž se nepřipojíš tak ti to nebere nic