mrtvyhubar

Bude se inteligence lidstva v dalších generacích zvyšovat, nebo snižovat?

Odpovědi
Lgee

se bude znižovat

*snižovat

U tebe se to uš nejspíš projevilo.

Rokio

se bude znižovat

Se bude Snižovat kvůli moderním technologiím a nižší úmrtnosti novorozeňat.

Drap

se bude znižovat

Špatná anketa. Chybí jiná možnost. Život bohužel neni černo bílý

Smack

se bude zvyšovat

Ametyst

se bude znižovat

Kvantita vytěsňuje kvalitu. Všelijaké inkluze, a ideologie, tahané do škol místo učení opravdových předmětů, dělají z mladé generace lidi, kteří nechtějí přemýšlet. Odklon od techniky k sociologii také tu laťku nezvedá.

paul1

nevím

Názory jsou různé a já mám podobné pocity. Se stoupající informovaností by se teoreticky měla zvyšovat. Až teď jsem objevil v jednom odkaze že podle amerického psychologa Gardnera existuje
8 nezávislých druhů inteligence (viz. příloha)

Zdroj: https://www.men­tem.cz/blog/8-druhu-inteligence/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Lgee: Jestli sis neráčil všimnout, tazatel je Slovák. Zrovna od tebe to sedí, ty píšeš jak hotentot, tak si zameť před vlastním prahem.

Lgee

To měla být ironie :D