Kyta

Insovence a odstupné

Jsem rok v insolveci,přišel sem o práci,mám nárok na tříměsíční odstupné,a jsem ted veden na ůřadu práce,správce,mi řekl,že mi zabaví,celé odtupné,jako příjem,navíc,jenže z čeho budu žít,když mi úřad práce vyplatí až za tři měsíce podporu?Neví někdo,zda to tak je?

Nejlepší odpověď
panenka

Ano je to tak Insolvenci se věnuji pokud dostanete odstupné váš správce vám ho zabaví použije na váš dluh a o to se vám ten dluh sníží.Pokud z úřadu práce nedostávate nyní ani korunu zajdite si na sociálku a požádejte si o životní minimum.

Další odpovědi
Drap

Bohužel je to přesně tak