I vám se stává…

…,že při umývání obličeje vám voda teče po rukách až k loktům,kde skapává na podlahu?!

Nejlepší odpověď
anonym

Jsi chlap,tak se nedivím,vy tu vodu na sebe hážete,chytáš vodu do dlaní a pak hurá na obličej.Mně se to nestává,ale vidím to každý den.

Další odpovědi
Drap

Mě pravidelně. Asi to tak má být

Illines

Ja jsem kachna,vodu mam vsude.

briketka10

ano, ale jelikož mám malé umyvadýlko myju si obličej ve vaně :DD

anonym

Barbakane, nestává. Za prvé bych to po sobě musela potom utírat, takže si na to dávám pozor.
Za druhé mám na podlaze hadr zvaný „koupelnový kobereček“ a na tom je každá kapka vidět.
Za třetí se léta propaguje, že ženy si mají obličej „odličovat“, takže bych měla správně používat pleťové mléko a ne vodu.

No a když se mi to náhodou stane, utřu to a mlčím jako pěna. Přece na sebe neprásknu, že jsem nešika. ☺