Lgee

I ty největší hnusy jsou z části „přírodní“?

Třeba na hnusné limonáde za 3 Kč je „přírodní aroma“ je skutečně přírodní nebo je synteticky vyrobené na bázi přírodního aroma?

Odpovědi
Mc Merkurion

… za tři koruny tam bude s bídou voda – proboha lidi, co za ty prachy chcete …

Drap

Je syntetické a bázi přírodního. Co bys také za 3 koruny mohl chtít?

Funna

třeba klasická „růžovka“ malinovka, co se točí v hospodách se barví dehtem…a ten je přece přírodní .-))

Šidlo

myslím, že únia zakázala označovať prírodne identické ako prírodné (teda kópia prírodnej chemikálie z labáku nesmie byť označovaná ako prírodná chemikália, ktorá nevznikla v labáku)

dnes už veda tak pokročila, že aj prírodné chemikálie sa dajú vyťažiť veľmi lacno

ale glukózovo-fruktózový sirup tam je, že?