Hypnoza - verite na ni ? Nevim co si o ni myslet. Jestli je to opravdu , nebo jen hrane. ? -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Opravdu věřím a,je byl jsem přítomen hypnóze a vyděl jsem že to funguje,bylo to v nemocnici.

Další odpovědi:

Zlatý

Ano funguje ,sama jsem na ní byla .Nic není hrané

Byly tu už podobné otázky,názory se různí,já si myslím,že kdo sám nezkusil,tak neví!Jen nenaletět nějakým vykukům!Co mi nejde pod nos,jsou ty minulé životy,vzpomínky na ně.To si musí každý udělat názor svůj.

Bronzový

Já sám jsem hypnozu podstoupil.Je to jeden z léčebných postupů v lékařské praxi.Není to nic tajemného.Pokud lekař uzná za vhodné,vydá příkaz,abyste si to co jste prožil(a) a co se objevilo (traumatický zážitek atd.)v normálním stavu nepamatoval(a).Pokud by někdo dával příkazy zhypnotizovanému,které by ho mohly poškodit(jak na těle tak na duši)zhypnotizovaný ten příkaz neudělá.To jen pro ty kdo si myslí,že hypnozou si lze podmanit něčí duši.

Pokročilý

Funguje. Ale ne na každého.

Bronzový

Myslím, že jsou lidé, kteří dokážou do hypnózy člověka uvést, a jako v každém takovém oboru bych řekla, že je spousta šarlatánů...
Docela mě tato metoda láká... Nikdy jsem se neučila německy a když jsem byla malá - v předškolním věku - zdáli se mi často sny z války, kdy jsem chodila s taťkou za ruku, mluvili jsme spolu německy a pak najednou začali z nebe padat bomby, které tam shazovala letadla.. A to jsem o válce nikdy neslyšela, takhle malá... Takže by mě opravdu zajímal původ těchto snů .. :) Může to být hodně zajímavá zkušenost!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.