Littl3

Hudební přehrávač windows 7

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte o nějakém programu který přehrává hudbu na windows 7 a dole u startu by měl podlouhlou lištu třeba s ekvalizérem,pau­se,play a tak ?:)
Doplňuji:
Jde mi hlavně o tu lištu abych nemusel klikat na ten program ale všechno bude na té liště…

Nejlepší odpověď
badisko

http://www.slu­necnice.cz/sw/wi­namp-5/ da se nastavit velice tenka lista … nahore nebo dole to je fuk …

Další odpovědi
Hamon

Na soukromém počítači používám Media Player Classic. V minimálním zobrazení může zobrazovat jen seek.
A myslím, že je to vlastnost Windows 7 – v náhledu okna jsou vidět základní kontroly – play, stop, pause.
Doplňuji:
MPC má volbu vždy nahoře. Zkus ho a nastavi si viditelné jen Controls. Myslím, že splňuje to, co chceš.