Gabilka

Hubnutí – rada

Jak spolehlivě zhubnout? Nebo spíš jak se přinutit nejíst tolik? Jak v sobě najít tu vůli?

Nejlepší odpověď
BEAES

Pokud se vydržíte omezovat první 2–3 dny, je vyhráno, brzy si na to tělo zvykne, obzvláště teď, když měsíc ubývá, jde hubnutí snáze, protože vše z těla lépe ubývá, než když měsíc přibývá, dále je dobré hubnout /držet půst, či pít jen čistící čaje/ při úplňku a novu. Doporučuji i více se hýbat,aby příjem nepřevyšoval výdej…

Zdroj: http://www.me­rrylinka.cz/

Další odpovědi
Michal

Cvičte a hýbejte se. Mírně omezte tuky,sladké a pití sladkých šťáv.Vůli nenajdate,ta musí být ve vás a na zázačné diety zapomeňte!!!

mojitek

Hlavne musite mit motivaci-chtit.Na nejake zarucene pripravky zapomente-neexistuji. Neprejidat se a pravidelne chodit cvicit,pohyb spojeny se zabavou.Pozor na diety-hubnout se musi pozvolna,aby si to Vase telo nebralo ziviny ze svalů.Takove ty „rady“ jakoze nesmite cokoladu,atd-nesmysl,trochu sladkosti neuskodi,prave naopak (mj.cokolada sama o sobe ma malo kalorii).Na jare koleckove brusle,obcas do fitka,obcas plavanicko atd a uvidite,ze Vas to bude brzy i bavit.

Zlatomuska

Jak ríká MIchal, vůli musíte najít sama v sobě. Dosáhnete jen toho, co opravdu chcete. Pokud si reknete, no co, není to se mnou jestě tak strasné, nezhubnete nikdy. Musíte být spokojená sama se sebou, to ano, musíte se mít ráda, ajen chtít něco zlepsit. Hlavně nehladovět, to je ta největsí chyba. Naopak, jíst pravidelně, kazdé tri hodiny, po mensích dávkách, a sama uvidíte, ze pak uz sama nebudete chtít jíst. chce si to hlídat nutricní hodnoty jídla. Ale základ je jasný-zdravá výziva a pohyb, nic víc v tom není:o). Jestli chcete, poslu vám pár clánků ohledně těch hodnot, které se mají pri hubnutí hlídat. A jinak existuje spoustu prírodních potravinových doplnku, napr.na www.zdraviplus.cz, které urychlí fci trávicích enzymů, ale je to jen pomocník, chtít musíte vy sama!

SuzanKa

No, ty jo, do poradny bych asi nešla. Přijde mi to jako vyhozené peníze… nebo co myslíš? Ty s poradnami máš osobná zkušenost? Já bych chtěla zkusit ketonovou dietu… Jen zatím přemýšlím, jakou zvolit :)

Honzin8

Už ses koukala na nabídku? O jakou ketonovou dietu bys měla zájem?

Cizecek.M

Ahoj, já osobně bych ráda zkusila ketonovou dietu ketodiet. Vís, ja tyto diety fungují? Slibují super výsledky. Ale je to tak? A co jojo?

Dominno

já to řešil konzultacemi v poradně, konkrétně ve Světě zdraví(www.svet-zdravi.cz) a velice mi to v hubnutí pomohlo