♥♥♥

HTC Windows Phone8S, prosím poraďte :)

http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/htc-windows-phone-8s/#podrobnosti
má tento mobil android? Asi ne, ale ptám se jestli tam nejdou stáhnout aspoň aplikace (pou,atd..) co jde na androidech, a je tento mobil dobrý? Děkuji za vše.

Nejlepší odpověď
badisko

…HTC Windows phone …ma OS windows 8…a ne Android je linux tohle je Windows tak premyslej > Pou< tam nedas …ale jiste budou pododobne aplikace…;D

Doplňuji:
tady mas informacni prehled mobilnich telefonu s androidem…http://w­ww.f-mobil.cz/android-mobilni-telefony.html?pa­ram%5B112%5D%5B%5D=19624­5&param%5B109%5D­%5B%5D=209987&pa­ram%5B107%5D%5B%5D=20245­7&param%5B108%5D­%5B%5D=215031&pa­ram%5B186%5D%5B%5D=21624­4&save=Filtro­vat muzes si to i filtrovat tak to pouzij nevim co od mobilu ocekavas ..

Další odpovědi
Bedy

Ne, tento mobil obsahuje operančí systém Windows Phone 8. V některých obalstech je Windows Phone lepší, zejména co se týká bezpečnosti (neexistují pro něj viry, nebezpečné aplikace v oficiálním obchodě nenajdete jako v případě Andoridu).
Windows Phone je i přehlednější a rychlejší (žádná sekání, zamrznutí, náhlé restarty)…
Konkrétně aplikace Pou pro Windows Phone 8 ještě není udělaná, ale časem přijde.

Mobil sám o sobě je výborný, patří mezi nejlepší HTCéčka v této cenové relaci, mobil jako takový určitě mohu doporučit.
Doplňuji:
Určitě existuje nějaká alternativa této hry pro Windows Phone, do oficiálního obchodu se můžete i podívat z počítače – http://www.win­dowsphone.com/cs-cz/store

Aplikací tam je opravdu dost…