jopik

HTC desire HD – odinstalování hry.

Mám dotaz když dam odistalovat hru co mi na SD kartě zabírá např. 1 giga a dam jí odinstalovat v nastavení tak se mi neodistaluje celá. Co mam dělat? nebo naká rada jak se to má správně odinstalovat? protože takhle nemam žádný misto na kartě. (př. stáhnu hru zapnu ji a ona si stáhne 900 mega a pak se spustí tak těch stažených 900mega potřebuju osinstalovat i stou hrou)

Odpovědi
DDarent

tak si připoj ke kompu a postupně si najdi tu hru ve složkách a jednoduše ji odstraň ne???