2vk2

HROZNÝ SEN, co to znamená?

HROZNĚ E MI LÍBÍ JEDEN KLUK ALE VČERA SE MI ZDÁL SEN ŽE SI S NÍM POVÍDÁM, NAJEDNOU TAM PŘIJDE NĚJAKÝ JINÝ MUŽ ZAVOLÁ SI HO A PRAŠTÍ HO SILOU KAMENEM DO HLAVY…JE TO SICE JENOM SEN ALE MUSÍM NA TO POŘÁD MYSLET

Nejlepší odpověď
quentos

pro kvalitní odpověď musíte do snáře, ale čistě laicky bych se domníval, že mu třeba šlapou na paty rodiče a pokud chcete jít do vztahu, měli byste se před nimi mít na pozoru (muž mohl být jeho otcem, sledovat ho apod.)

Další odpovědi
anonym

POZOR-TO ASI NENÍ DOBŘE

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

anonym

To jste asi unavená ze strachu o něj. Nic se mu nestane.