Zlatý

hrozí reálně podobné nebezpečí? (Viz podotázku)

..že se mi můj lokální marginální avatar odtud promítne do diskuzí řekněme třeba na webu Novinky.cz? ;q
Nevím, zda to nemělo bejt v nějaký IT kategorii, každopádně je to příspěvek ;q
Doplňuji:
Luxx: já myslel, že "jsme" s Novinkama solidární? To k propojení nestačí?
arygnoc: no právě ..můj avatar se mi sem premieta odtud (odpovědi.cz- viz novinky), takže když se teď přihlásím na Novinky.cz(konformní) s týmto istým účtom, tak se tam, podle tebe, samozrejme promítnu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Bronzový

tvůj avatar by se na Novinky.cz dostal pouze tehdy, kdyby byl zdejší účet propojen s účtem u Seznam.cz... což není.. takže odpověď je: NE
Doplňuji:
Novinky.cz jsou na ''nás'' krátké... tak krátké, že to k propojení nestačí :D

Další odpovědi:

Zlatý

Určitě, muhehe! :-)

Ten avatar, řekněme třeba na novinkách, si nastavíš ve svém emailu a s tím to serverem nemá nic polečného.
Doufám, že jsem pochopil dotaz.

Zlatý

váš avatar sa SEM premieta odniekaľ (faceook, google+) - sám ste si to v nastaveniach prispôsobil.
ak sa prihlásite kamkoľvek inde s týmto istým účtom (faceook, google+), váš avatar sa tam samozrejme premietne (a záleží i na možnostiach nastavenia tej inej stránky).

;-Q
Doplňuji:
pokiaľ viem, tak na novinky sa prihlasujete e-mailom.

technicky vzaté by sa tam mohla zobrazovať fotka z profilu na e-maili (ale to fakt neviem).
ak s prihlasujete na novinky a odpovedi ROVNAKÝM emailom, neznamená to, že tie stránky či vaše profily na stránkách sú nejako prepojené.

na x stránok sa môžete prihlasovať jedným mejlom, ale tie účty nie sú prepojené.

ale:
ak sa prihlasujete cez fb a na stránkách, kde sa prihlasujete cez profil na fb (resp. google+) POVOLÍTE avatar z fb, tak tam bude.

ak povolíte avatar na x stránkach, tak bude na x stránkách.

;-Q

Zlatý

Ledaže byl tvůj avatar byl nadán vlastním životem a na Novinky se přestěhoval...
Ale to bych mu teda nezáviděl...
;-D
Doplňuji:
K Doplnění:
Ty se na Novinky přihlašuješ účtem z Odpovědí?? Sákryš - to jde?
___
Nemyslím tím to, že máš založen účet na Seznamu (se kterým se na Novinky přihlásíš) a u obou těchto účtů máš nastaven mail na Seznamu - to je něco jiného...
;-)

Diskuze k otázce

Zlatý

zjentek

gecco to řek arygnoc, né já ..bojim bojim ;q

Zlatý

gecco

Jasně - ale Arygnoc se domníval, že se ti sem avatar promítá z účtu Google a nebo FB...
Zatímco ty jej máš nastaven právě jen (předpokládám) pro účet na Odpovědích...

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.