TONICK

Hromadné zjištění operátora?

Zdravím Vás a chci se Vás zeptat, jestli nevíte o nějaké webové stránce, kde lze zjišťovat operátory telefonních čísel. V současnosti už to není tak jednoduché, jako to bývalo, že podle prvních tří čísel se dalo zjistit „kolik provolám“.. Teď díky přenositelnosti čísel už to tak snadné bohužel není, tak Vás prosím o jakékoliv stránky, kde lze zjistit k jakému operátorovi dané číslo patří, popř. kde lze zadat řadu čísel a ono mi to pak vyplivne k jakému operátorovi to které číslo patří. Díky mockrát.
Doplňuji:
Zajímá mě webová stránka, kde si lze ověřit operátora všech čísel – tudíž i přenesených. Předpony jsou sice pěkné, ale u přenesených čísel – o které mi jde hlavně – jsou mi k ničemu.

Nejlepší odpověď
beer

T-Mobile 603, 604, 605, 730, 731, 732, 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739
Telefónica O2 601, 602, 606, 607, 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729
Vodafone 608, 773, 774, 775, 776, 777

Jak je to ale s čísly přenesenými, to tu neuvidíš ((

Další odpovědi
Vodafone

Dobrý den,
zákazníci Vodafonu, kteří volají za rozdílnou sazbu do ostatních sítí, jsou před hovorem informováni o směrování na telefonní čísla, která byla přenesena z naší sítě k jinému operátorovi. Více na http://goo.gl/epv19.
V současnosti na našich webových stránkách bohužel není funkční ověření, zda se dané telefonní číslo nachází v síti Vodafonu nebo bylo přeneseno k jinému operátori. Tuto funkci ale chceme obnovit.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

pokazdejinak

já myslím, že to není běžně přístupné – třeba O2 hlásí před hovorem ::voláte do sítě O2:: nebo ::voláte do sítě jiného operátora:: ale právě jen u těch přenesených čísel
t-mobile a vodafone budou mít taky nějakou takovou službu – slyšela jsem, že snad jako odpověď na sms dotaz – zkuste se svého operátora zeptat, jak to má