Zlatý

Hrávali jste si jako děti "na doktora"?

a dnes tu odsuzujete 13-lété za to, že si hrají na sex?
Vždyť to bylo to samý! (jj, praktiky se asi změnili, viedo dělá svý, ale šáhněte si do svědomi ... a vzpomínek)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jasně,jsem gynekolog amatér a zůstalo mi to dodnes.Studoval jsem to ale bez následků,na rozdíl od těch dnešních.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jasně že jsme si hráli,a rádi.V roce 1953-54 byla bída a moc hraček nebylo natož na vesnici tak s čím jiným si taky hrát.

Pokročilý

Samozrejme.... A keby len na doktora :-) Veď to patrí k detstvu, tak prečo to zakazovať svojim deťom, alebo sa tomu čudovať.

kdo by si nehrál na doktora? ;D bohužel, někomu to zůstalo a vážně si hraje na doktory ;D

s tvým názorem souhlasím, jaký je rozdíl, když třináctiletí tehdy "ošetřovali" nahé holky a tím ,že dnes třináctiletí dělají totéž, akorát dnes se to už pojmenovává slovy né moc přijemnými.

Zlatý

Jé je,já byl doktor a měl jsem na starosti půlku dívčího osazenstva třídy.Ale nebylo to klasické vyšetření.Kontrola se prováděla pouze zrakem,ale můžu říct,že to bylo úchvatné! :-)

Bronzový

Ne, nehráli, a ani pořádně nevim, co bych si pod tím měla představit (a snad to radši nechci vědět)

Zlatý

Na doktory jsme si hráli tak od 6 let :-)
Ale jen holky spolu.
Se spolužačkou z první a druhé třídy jsme si taky hrály, že máme prsa a čekáme miminko :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.