Gestas

Hrál někdy Jiří Langmajer jednoznačně kladného hrdinu?

Nejlepší odpověď
marci1

To opravdu nevím, spíše asi ne. Viděla jsem ho na na vlastní oči v divadle v roli Caliguly a byl opravdu vynikající. Myslím, že mu sedly i divadelní role jako: Edgar v Králi Learovi a role v Hamleta a Richarda III. 🙂

annas

Zajímalo mě to, nepamatuji si samozřejmě filmy, v nichž hrál. Prošla jsem net, nikde se neuvádí jako kladný hrdinu. V jednom filmu hraje sám sebe, tak nevím, zda se to dá považovat za kladného hrdinu.