bolak

Hrají v zahraničních radiích (krom slovenska) písničky od českých kapel?

Třeba Chinaski, Kryštof, Kabáti, Maxim Turbulenc, prostě tadycty esa.

Odpovědi
dj.david1234

V Chorvatsku jsem slyšel Michala Davida z rádia na pláži 🙂

led

Ano, ale vymenovávať všetky štáty, kde ich bolo počuť… Nehovorím o kapalách vami vymenovaných, ale celkovo o hudbe nahranej českými spevákmi, hudobníkmi i kapelami. (pomenovať orchester kapelou si nedovolím)