VanEgg

Hrajete online hry

Odpovědi
anonym

nehraju, vyhrávám :)

Sůwa

Hrála bych, jenže jsem si zas překročila limit stahování ( 3 GB ), tak musím počkat do 4.11. ☹. Naštěstí mám par her nainstalovaných.

KlárkaT

Ano hraju převážně na www.superhry.cz, ale někdy si zahraju i hry na www.hry.cz

Klarka.V

Já ano, většinou na webu www.bezvaonli­nehry.cz nebo na facebooku :)

Jakub Tlapal

Já si občas zahraju Forge of Empires . je to taková oddychovka, u který nemusím na nic přemýšlet. Nesedím u toho denně, ale v zimě, když nic nedávají v televizi a manželka si čte, tak nechci koukat do zdi a zapnu si to a jak ten večer pak hezky uteče 😁 .