Hra, která nejde odinstalovat?

Už dlouho se snažim odinstalovat jednu hru a pořád se mi to nedaří. Ačkoliv nejsem zrovna nejšikovnější co se týče práce s PC, takovéhle základy ještě ovládám ale stejně se durt opakuje jeden a ten samí scénář - Jdu do programů a funkcí, najdu si hru, kliknu na ní pravým tlačítkem a dám odinstalovat, hra se odinstaluje a zobrazí se, že vše proběhlo v pořádku. Hra ale i po restartování pořád v programech a funkcích (nikde jinde už není) je. A když se jí pokoušim znovu nainstalovat, zobrazí se mi, že hra už v PC je a mám jí odinstalovat...
Předem díky za odpovědi :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podívej se do zdroje, v odpovědi Beer máš i přesný postup!

Zdroj: www.odpovedi.cz/otazky/jak-odi nstalovat-sweet-in

Další odpovědi:

Zlatý

Tak zkuste program Revo Uninstaller. Sice teda běžném uuživateli bych ho do rukou asi nesvěřil, ale pokud se hra neodinstalovala, tak ho použijte. Tam klikněte na tu hru, dejte odinstalovat a dejte bezpečný nebo mírný sken.
Pokročilý použijte jen v případě, kdy opravdu ani po bezpečném ani po mírném skenu hra nezmizí.

Zlatý

stahni si IObit uninstaler ...nebo revo uninstaler ....neinstaluj a odinstalij hru ...http://www.slunecnice.cz/…
Doplňuji:
pak to procisti ...ccleaner..a mas klid

Stříbrný

jestliže nikde na hard disku ji už nemáš a je zde zobrazená, nedělej si s tím hlavu. někdy se to stává a je to problém windowsů, že detekují ještě jisté zbytkové soubory po té hře

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.