22aa

Co mám hrát za hru na PC?

Dobrý den.
Mám 6GB RAM na počítači.
Ale se mi pc hra těžko shání.
Nevíte co mám hrát za online či staženou hru?
Děkuji za odpověd 22aa.

Odpovědi
zelí

Blbost mário na 1 život?

Ani jedna z možností v abketě pro mě není zajímavá. Asi budeš holka (podle těch bárbín), ale jestli máš ráda lodě a online bitvy, tak si můžeš zahrát World of Warships. Mě to baví a je to zadarmo a není to úplně nejnáročnější hra. Jinak včera jsem začal hrát Tomb Rider, ale to náročné je. Náročné na výkon PC. Ale pro holku možná dobrá hra, akční a hraješ tam za holku, za Laru :)

Rohlik

Croodsovi pc hra?

Velikost RAM je ten nejmene dulezitejsi parametr z cele PC konfigurace.

lukas1912

Doba ledová 5 mamutí drcnutí?

na cztorent je šechno ke staženi a je tam i podobnec popsani HW požadavky u každe hry na pc

22aa

jde to na windows 7?

22aa

Pro mě to je blbý čekat dlouho než se to načte.

22aa

No 10 gb té moc dloho.

22aa

Máš pravdu jak se musíš přihlásit tak to znamená: že tam najdeš pořádné torrenty a ne mrtvé.

22aa

Nejde aktivovat účet.

22aa

Ten cz torrent je placenej. Neregistrovat ten kdo nemá peníze. Neznáte nějakou hru která se nemusí čokat dlouho či stránku kterou nemusím platit? Děkuji.