Pokročilý

Hokej-Ovechkin

Koukali jste včera na hokej?a co jste řeki výkonům Ovechkina?Mě teda dost zkamal(samozřejmě jsem fandila čechům),ale Ovechkina mám ráda a líbí se mi jak hraje. A dokdy vůbec bude na Slovensku?pokud postoupí,tak déle,že jo?já se v tomhle moc nevyznám,ale moc by mě to zajímalo.A myslíte,že bude mít nějakou autogramiádu,nebo se s ním můžete setkat?je to opravdu můj oblíbenec,a setkání s ním by byo super (tím lépe že je na Slovensku).Děkuji Vám moc!!
Doplňuji:
Děkuji moc,ale jak jste psali ať napíšu na MS do ruského týmu,tak nevíte,kde mám sehnat kontakt? Koukala jsem na oficiální stránky MS,ale nějak nic nemůžu najít :-( . Opravdu by mě to moc zajímalo.Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Zkus napsat na dějiště mistrovství přímo na ruský tým. třeba ti někdo odpoví a s tímto hokejistou se někde setkáš. Ale mám pocit, že fronta bude velká.

Pokročilý

Jen tak mimo téma: z Ruštiny do Češtiny se písmeno ч přepisuje normálně jako č. Ch se používá v anglické transkripci, protože jeho anglická výslovnost je hlásce č nejbližší. Když ale píšeš český text, není důvod přepisovat ruské jméno podle anglické transkripce, když navíc ta česká je ruštině mnohem bližší.

Stříbrný

Co včera předvedli včera Rusové to tedy bylo něco jsou to obyčejní hajzlové a vzdycky byli i s tím jejich trenérem.

Bronzový

oveckin je dobry hrac, momentalne asi nejlepsi, co v ruske sestave na MS nastoupil. jako vetsina rusu je to ale zakerna svi*e, ktera neumi prohravat, jako nam to ukazali vcera.

nicmene oveckin myslim den pred zapasem priletel z ameriky (posun asi 7 hodin vpred) = vcera nebyl plne pripraven na zapas a moc toho nenahral, mozna jsme tak meli stesti. v dalsich zapasech si ho podle me uzijes.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.