BarunQa

Hodnotnost Japonského porcelánu?

Chtěla bych se zeptat, zda by někdo nevěděl něco o hodnotnosti japonského porcelánu – hnědý s červeným ptáčkem a zeleným křídlem. zespoda je napsáno
Marqe Deposée
pod tím je značka, kterou nedokážu popsat a pak je tam Japan a nějaké slovo, které bohužel není k přečtení bude to nejspíš Vyrobeno v Japonsku nebo tak.
Kdyby jste někdo věděl, určitě napište nebo alespoň tip, jak bych to mohla zjistit

Předem díky

Nejlepší odpověď
Drap

Hodnosti mají většinou příslušníci ozbrojených složel. Pokud však máš na mysli hodnotu, tak ta nejde takto snadno určit. Bez obrázku zcela nemožné. Doporučuji navštívit nějakého znalce umění, nebo možná i starožitníka.