Hnusí se vám zvětšený horní rty, které si nechávají zvětšovat některý ženský?

Pro mě je to něco opravdu na vrcholu hnusu.
Pár obrázků je zde.
https://www.go­ogle.cz/search?q=hor­n%C3%AD+ka%C4%8De%C5%99%­C3%AD+ret&biw=1366&bih=6­33&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­0ahUKEwiV1aji4un­KAhVrCpoKHQxcDc4Q_A­UIBigB#tbm=is­ch&q=zv%C4%9Bt%C5%A1en%C­3%BD+horn%C3%AD+ret

Nejlepší odpověď
rouzi

Souhlasím se slovem hnusný.
Není to jen botoxem, nechávají si ty rty jakoby otočit ven. Takže si nějakej plastik, napráská kapsu.
Škoda těch holek, některé bez těch rtů by byl i hezké.

Další odpovědi
Agneta

Super otázka, no konečně:DDD

Ty „zvětšený horní rty“ jsou tak hnusné, že jsem tohoto slova hnusné použila tady na webu fakt poprvé, normálně se takto nevyjadřuji:DDD

Terry, jde o ty „kačeří huby“, jde to k nám jako obvykkle (např. silikon) zase z „emeriky“ :DDD

Ale to víš, svět potřebuje i ošklivé a primitivní:DDD

gecco

Víš proč mají bobři placaté ocasy?
😁
Je mi úplně fuk, co se sebou která baba provede – je to její věc a já mohu maximálně ´nechápat´…
___
Hnusí se mi a protivní mi jsou lidé (bez ohledu na pohlaví), kteří namísto zametení před vlastním prahem rejpou, brblou a kritizují ostatní…
😁

ronja

Myslíš něco takového?
http://i.daily­mail.co.uk/i/pix/20­12/07/02/arti­cle-0-13E31A0F000005DC-256_634x414.jpg

Hnusné to je, což o to. Ale každý ať si se svým tělem i penězi nakládá dle vlastního uvážení – nám ostatním po tom přeci nic není.
Kdybych já byla mužem, osobně bych si o takovou krásku neopřela ani to kolo, ale na druhou stranu bych se jí ani neposmívala, ani si na ni neukazovala prstem (jako někteří, že).
I ošklivý člověk zůstává člověkem s právem na život a na respekt druhých........

terry

Nehnusí.
Nic extrémního jsem neviděla.
Max se mi to může nelíbit. O hnusení mám zcela jiné představy.

anonym

Je to velice přitažlivé. Někde jsem četl, že to už v minulosti používaly ženy z dob Keltů!

mosoj

Není nad velké pysky.

marci1

Pokud to není opravdu přehnané, tak ne. Zde ukázka přehnaného: 🙂
http://style.i­prima.cz/kuri­ozity/nechutne-zvetsene-rty-proc-si-to-ty-holky-delaji

zjentek

Ano, mám na to názor. Myslím, že tyto obětavé ženy se obětují právě tímto způsobem. Přinášejí tím oběť pánům tvorstva ..kupř. aby „v nich nelítali“ a neměli z toho třeba mindrák.
Ovšem pokud to je dar od přírody, tak to zas tak špatný není. Pánové potvrdí, že taková ženská má pak většinou i tzv. „masatou buchtu“- nějak to spolu nejspíš souvisí. I když se přesně neví, v čem to tam lépe slouží , tak i ty „botoxové děvy“ zřejmě chtějí, aby se myslelo, že „tam“ maj taky podobný maso no a když jim na to člověk naletí, tak je to pak spíše poprava, než zábava.

anonym

Variat-ore, i ženy Keltů měly už takové rty. http://postim­g.org/image/f0786h1ex/

Agneta

marci1 >>> díky, ale to jsou ty normální, tady jde o ten kačeří horní ret, už jsem taky hledala, ale taky zatím nemám, to musí přijít někdo, kdo umí lépe hledat

Agneta

Warrior > ono né že by si to tak snad chtěly nechat udělat – to je spíš výsledek těch levnějších firem, tam nemá jít o horní ret nýbrž o rty celkově, a ten „kačeří horní“ je jen nepovedený rezultát – to je jak Donald, nemá někdo foto?:DDD

terry

Asi se pohybuju jinde. Máte obrázek?

Agneta

je to oblíbené u hloupějších celebrit:DDD

gecco

Ještěže po celebritách nekoukám…
Já znám jenom dvě takové „kačky“, obě se nějakou dobu vrámci EU živily jako ku…ehm…hodný holky…
😉

Agneta

:DDD