mosoj

Hnus. Znám to také ze silnice.

http://www.no­vinky.cz/disku­se?id=269594&ar­ticleId=/krimi/260517-agresor-vybrzdil-pomalejsi-auto-ridice-zkopal-a-nechal-lezet-v-poli.html&sec­tionId=3

Už to došlo tak daleko, že na mně najíždělo auto a řidič chtěl abych odbočil do prava na červenou.

Nejlepší odpověď
hanny 2

To je teda děs!Ty lidi mají už ty mozky fakt vygumovaný.

Další odpovědi
anonym

V odkazu je už výmluvná reakce s nejvíce body:
„Sebrat řidičák a zavřít!“

pizlicka

hmmm,budou povinny chranice na pr… kdyz se zkopavaji ridici do políí