Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere ! Využili jste takové možnosti ?!

Nejlepší odpověď
To jsem já

Jasně! A jak říká můj děda „Když dávají, tak ber. Příště už ti nic dát nemusí.“

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě a ne jednou.

Andre5000

Já tedy patřím k těm hloupým, co spíše dávají. Rád bych byl tím hloupějším, co nebere ale když mě nikdo zase tak často nic moc nedává.....

anonym

Ano, ale taky to využili na mne.

RyuzakiKate

Kdo dřív přijde, ten dřív bere. A bere všechno!

Zdroj: Česká soda

Nuk nuk

Nejednou.

LeVovič

Jednou jsem slyšel takové rčení – „Když dávají, tak ber. Když mlátí, tak utíkej“ :D
Já jsem to vyřešil po svém – Nikomu nic nedávám, ale také od nikoho nic neberu :)

Emefej

Ano, mnohokrát.