HarpPlayer

Hledání textového řetězce UVNITŘ MNOHA Wordovských souborů?

Příklad: Na disku mám několik set smluv ve Wordu 2007 – a teď musím vyfiltrovat všechny, ve kterých je UVNITŘ sousloví „Václavské náměstí“.
Ideálně ještě s použitím zástupných znaků (?áclavsk* náměst*)
U starších verzí Wordu to šlo rovnou: Soubor → otevření … Ale teď to tam není?
Děkuju moc za radu!

Odpovědi
Aznoch

Mělo by to jít ze souborového programu Total Commander (Příkazy – Hledat – zaškrtnout „Hledat text“). V dialogu lze zaškrtnout i „Regulární výraz“.

Zdroj: http://www.tipy-a-triky.cz/