Hledám video

Prosímvás, hledám video, jak šel chlápek proti dvěma holkám na přechodu a při míjení jim oběma strhl trička.
Svého času to chodilo mezi blbinkama po mailech.

Potřebuji to kvůli sázce. Díky

Odpovědi
Wareg

Zkus na www.freevideo.cz (upozornuji, ze se jedna o stranky s pornografickym zamerenim!) pohledat v nabizenych odkazech na horni casti stranek pozadovana videa, jednalo se o nejake „tematicke akce“, tam by to melo byt.

Kamarád

na www.kinotip by to mělo být.

Zdroj: www.kinotip.cz

Jankaaasa

Teraz neviem, či máš na mysli porno, ale asi áno. Také video som videla aj ja na tejto stránke pre dospelých https://www.a­frodity.sk/por­no-video