doktorphlox

Hledám vhodný program na vytvoření dvoj-obrázků.

Nějaký program který umí vedle sebe případně pod sebe spojit dva obrázky. Chci dát jeden obrázek místa jak vypadalo dříve a další jak vypadá dnes. Mám toho hodně, takže bych rád program který to sám vyřeší. Už jsem takový viděl, ale nemůžu ho najít. Poradíte?

Odpovědi
Sůwa

Tohle umí třeba PhotoFiltre. Otevřeš si oba obrázky, jeden zkopíruješ do schránky ( CTRL+C), přepneš do druhého obrázku a použiješ příkaz ÚPRAVY⇒ vložit jinak/slepit a vybereš, jak chceš obrázky slepit.
Obávám se ale, že si budeš muset každý obrázek nastavit vlastnoručně, chce to trošku výtvarna, aby to vypadalo dobře.

KdoSiOdJinud

V tomto případě si úplně vystačíš s kopírováním a vkládáním obrázků v klasickém „malování“ ve windows.

Start > spustit > mspaint (enter)

nebo

Start > programy > příslušenství > malování (myslím)