Bronzový

Hledám vhodný kemp v ČR

Zdravím, blíží se léto a já pro jednu větší akci hledám vhodný kemp. Bylo by to ok, ale mám malinko náročnější požadavky :)

Kemp by měl nabízet:
- možnost stanů
- možnost chatek
- možnost připojení k síti 230V/16A
- možnost WiFi
- ideálně hospoda
- poblíž nějaká voda

Cenově samozřejmě co nejlépe, ale co mě zajímá jsou spíš vaše zkušenosti (portály jako http://www.katalog-kempu.cz/ mám již projité, tak teď zkouším Vás!)

:) díky
Doplňuji:
ještě doplním: nejde nám o výlety, půjde o setkání lidí s podobnými zájmy, takže nějaká společenská místnost kdyby byla tak příjde vhod, ale není třeba :)

Lokalita ideálně střední čechy nebo kdekoliv, kde je rozumný dojezd :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

My jsme byli před pár lety v Jedovnici, je to kousek od Macochy. Byl tam docela velký, čistý kemp. Bylo tam několik hospod, večerka, chatky, stany i karavany, i malinká přehrada. Jediné co se mi nelíbilo, že tam byla sprcha na 10kč a ta voda tekla tak krátce, že pod 30 korun jsem se nebyla schopna osprchovat. Jinak tam bylo moc hezky. Byli jsme i na Nových mlýnech (pasohlávky) a tam se nám nelíbilo.

Další odpovědi:

Zlatý

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit kemp Březka. Byla jsem tam jednou před deseti lety s kamarádkou a našimi dětmi... Je to menší kemp, večer jsme se sešli v hospůdce a bylo fajn, taková rodinná atmosféra. Jeden den pro nás dokonce uspořádali takové zábavně sportovní klání. Koukala jsem na net a vidím, že je to tam teď ještě hezčí, přistavěná terasa, bazén... Jen se divím, že není zaškrtnutá společenská místnost, ta tam tenkrát byla.
Pěšky se dá po asfaltce dojít k Jinolickým rybníkům, tam je krásné koupání, písčitá pláž. Do Prachovských skal je to taky kousíček pěšky.
Doplňuji:
http://www.dokempu.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.