Zlatý

Hledám vhodný dárek pro miminko. Pomůžete mi?

Mimčo bude kluk a potřebovala bych vymyslet cca 12 drobnějších dárečků (drobnějších jak velikostí, tak cenou - cca do/kolem 200 Kč/ks).

Samozřejmě počítám s nějakou tou hračkou, kosmetikou, bačkůrkami, možná dudlíka...ale co dál? S kreativitou jsem fakt v koncích :( Zboží je sice všude spousta, ale já se v té záplavě ztrácím a neumím vybrat :( Uvítám jakýkoliv váš tip, nejlíp podložený vlastní zkušeností: tj. konkrétní výrobek, který sami máte/měli jste a spokojenost = 100%.

A ještě jeden požadavek mám: hledám spíš netradičnější dárečky, tj. něco, co se mladým rodičům nesejde hned ve 20 exemplářích :) Zásobu takové té běžné kosmetiky už mají slíbenou od jiných lidí, stejně tak o oblečení nebude mít prcek nouzi. Takže já hledám spíš nějaký originálnější kousky, třeba i nějakou recesi..ale ne vyloženě kýč nebo ptákovinu, na kterou bude bez využití sedat prach. Spíš teda něco praktičtějšího, můžu-li poprosit. :)
Nenapadá vás něco? Nemáte vy maminky třeba nějakou 'tajnou' vychytávku, která vám v péči o mrňouska hodně pomohla? Fakticky budu obrovsky vděčná a mileráda zítra odměním palcem. Díky ;)

Odpovědi:

Zlatý

Fotoalbum, keramická pokladnička,

Stříbrný

Dětský malovaný talířek, malovaný umělohmotný hrneček (ten nerozbije), dětské příbory a prostírání na stůl, plovací hračky do vaničky

Zlatý

Fajfku, dýmku, lulku a podobně. Co se v mládí naučí ...

Ahoj, já jsem kupovala pro synovce bryndáček a body s takovým vtipným potiskem. Přijde mi to jako originální dárek a moc se mi to líbilo, navíc si nemyslím, že to dostane i od někoho jiného. A musím říct, že v tom ten náš drobeček vypadá úžasně :)

já jsem dostala k narození miminka pěkný dort z plenek, ve kterém byly ale ještě i jiné věci než láhev, dudlík, hřejivý plyšák ..., Vše z dortu jsme použili a proto už ani nic jiného neřeším, když chci darovat k narození miminka něco praktické a pěkné. Já to kupuji na eshopu darek.cz, když si tam zadáš dort z plenek, najdeš tam několik typů pro chlapce a pro dívky v různých provedeních. Tak snad jsem ti poradila :)

Diskuze k otázce

Margarett

Ahoj, já jsem teď kupovala synovci bryndáček a pyžamko na www.cool-baby.cz. Oni mají takové ty věci s vtipnými potisky, přišlo mi to jako super nápad. Vžycky se směju, když ho v tom vidím :D

anonym

Moji kluci dostali uz do porodnice oba male kopacky ... a hrali oba do 17 let hokej !
:-)
Ja prave kupuji vzdy darek " primo pro mimi ) - hadry at si koupi rodice .. a vzdy koupim uz neco na pozdeji .. na co si musi pockat. A vetsinou je to neco se sportem ... dresy , mice , hokejky .. nebo ruzne druhy micu ..
ale my sportujem , tak jsme trochu " sahly ". :-) -iv-

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.