yenuska

Hledám nějakou dobrou stránku kde se můžou vyrobit colorky.Neznáte nějakou prosím?

Nejlepší odpověď
briketka10

https://www.go­ogle.cz/#q=co­lorka+program&re­vid=481974368
Doplňuji:
http://www.slu­necnice.cz/sw/pho­tofiltre/stah­nout/
tady je odkaz na stažení programu
nutného k upravování colorek..

Další odpovědi
anonym

Myslíš tohle? 🙂
Luxusni domaci modelina a je srovnatelna s kids dough s tim rozdilem, ze pul kila te domaci vyjde na cca 15,–kc Jsem mile prekvapena. Pro ty co chrej za par kacek zabavit mrne sem pridavam i receptik. Potrebujete: teflonovou panev, varecku a pak 300ml vody, 150g polohrube nebo hladke mouky 75g soli, 1 lzice oleje a 2 lzice octa. Na panvicce zahrejeme 300ml vody s 75g soli a pak pridame ostatni suroviny. Hmota se zacne spojovat, az z ni bude bochanek, ten jeste na panvicce cca 2 minuty valime, pak bochanek otocime a jeste chvilku nechame zahrat. Do vlazne modeliny pridame dle libosti potravinarske barvivo… Nechame zchladnou a soupnem do pytlicku, aby modelina nevyschla…
Pokud ty upřesníš svůj dotaz, tak já dodám stránky! 😁

mosoj

Neznám. Ale o cikorkách bych věděl.
Doplňuji:
Dokonce jsem se nyní dal na pití kávy s namíchanou cikorkou.

simsalabim

V podstatě se dá vyrobit z jakéhokoli barevného obrázku, který prostě předěláš na černo-bílý. Jinak mě nic zvláštního nenapadá :D.

Hamon

Netusim, co je colorka.