Pokročilý

Hledám nejaké příbehy o lidech

Nevíte o necem treba i dokumenty , videa , články ,jejich problemy ,steští vsechno mozny naposled sem videl třeba dokument Senna nebo Forrest Gump to sou urcite jedni z tech nejlepsich . Ale mam na mysli treba i cesky videa,clanky atd
Doplňuji:
Nemam na mysli zadnej zanr ale vseobecne o lidech nejaky smyslplný rozhovory , clanky atak hlavne ne zadny nesmysli o politicich atak klidne jejich "zivotopis" ale ne dění na dnešní scéne takhle to mam na mysli

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Väčšina príbehov je o ľuďoch, aj zprávy v médiách sú o ľuďoch, len treba vedieť počúvať, pozerať sa a čítať.
Napíšte bližšie, o aký príbeh, žáner vám ide.
Heslo dňa:
"Za všetkým hľadaj človeka"

Zlatý

Jestli tě zajímají životopisy, tak třeba tyhle: Člověk proti zkáze (Karel Čapek), Božská Ema (Ema Destinová), Já a mé stíny (Judy Garland), Pianista (Vladiszlav Spielmann), Chaplin (), Marléne (Merléne Dietrich), Blondýnka nebo Norma Jean a Marylin (Marylin Monroe), Lid versus Larry Flint (), Frida (Frida Kahlo), Modigliani (), Přežila jsem Picassa (), Život a smrt Petera Sellerse (), Amadeus (Mozart). Na tyhle jsem si vzpomněla jen tak narychlo, jsou skvělé. Doufám, že je to v tom stylu, který hledáš.

Tak třeba tady je jeden příběh a není to nic o politicích, jen o lidech.
http://www.stream.cz/…

Bronzový

hledej v knihovně v katalogu eknih

Zdroj: http://www.mlp.cz/cz/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 427
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.