Hledám název programu na pc

Hledám název programu ,který dokáže přiblíženou fotografii zaostřovat-opakovaně přibližovat a ostřit

Odpovědi
Michal P

Nejsem přesvědčen o tom, že takovýto program existuje, vzhledem k tomu, že fotografie je rastrová grafika (tzn. složena ze „čtverečků, jež se přibližováním pouze zvětšují“ – není to jako dalekohled). Jediné, co můžete zkusit je sehnat si slušný grafický editor (z volně dostupných například GIMP) a pomocí interpolace a několika filtrů zkusit dosáhnout požadovaného efektu.