Pokročilý

Hledám knížku s určitou charakteristikou hlavní postavy

Hledám knížku, která nevím jestli existuje .. ale mám představu, co by v ní mělo být .. měla by být o zlém člověku .. Hlavní postava by měla být zlá, vypočítavá, nedůtklivá, vztahovačná, částečně neurotická, ale zároveň dostatečně frustrovaná s výbuchy nekontrolovatelné agresivity vůči svému nejbližšímu okolí ..... nevíte o něčem takovém?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zřejmě jde o nějaký úkol. Jste druhý, kdo se ptá na totéž.

Co tak poradit si sám a vybrat z toho, co jste četl...

Další odpovědi:

Pokročilý

V globále to vidím jako charakter hysterické osoby se vším všudy, ale přesto, že mám za sebou vagóny přečtených knih, tím hůře se mě vzpomíná. Ale nedávno jsem zkoukla opět film Osudová přitažlivost a tam je role Alex jako vyšitá a skvěle zahraná Glenn Closeovou. Asi je to přesná představa toho charakteru, co hledáš. Se zajímavým poznatkem, že ta osoba může být i dost chytrá a vzdělaná, což v konečném důsledku umocňuje její vyšinutí.

Zdroj: http://www.csfd.cz/film/12165- osudova-pritazlivost/

Zlatý

mě napadají knihy, které četl můj kamarád, nevím názvy, ale byly o panovnících z různých dob, pamatuji si, že mluvil taky o "Královnách" ( někteří dokázali být pěkně krutí )šel do knihovny a tam našel vždy něco zajímavého..

Pokročilý

Bílá velryba - kapitán Achab

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 870
Zlatý quentos 862
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.