pan X

Je nějaká aplikace na Android, která dokáže spustit exe soubory?

Nejlepší odpověď
briketka10

zřejmě ne
jedna diskuze :
http://www.my-mobile.cz/view­topic.php?f=9&t=3­9139
Doplňuji:
Sarow,
vážně, tak potom existuje,
jak píše DJ Black :)

Další odpovědi
Roman71

O žádné takové nevím. Android je v podstatě Linux a tam, pokud chceš spouštět exe soubory, je zapotřebí emulátor Wine. K tomu musí být splněna ještě jedna podmínka a to odpovídající architektura, Intel nebo AMD.

Android běží na architektuře ARM, což jaksi Windows exe soubory nepodporují. Takže i kdyby nějaký emulátor pro Androida existoval, nebyla by podpora v architektuře pro spouštění exe souborů.

Seznam.cz

hledat Emulator