hubickova

Hlášení o chybě bluetooth

Když chci poslat fotky z mobilu na noťas a i opačně,prostě to nejde.Píše mi to tuhle hlášku – Při ukládání nastavení systémem Windows došlo k chybě.Nebyla uložená následující nastavení:Nastavení možnosti rozpoznání,Nas­tavení připojení. Ale přitom předevčírem jsem normálně všechno poslala,vše šlo naprosto v pořádku,se systémem jsem nic nedělala a v nastavení bluetooth je vše zaškrtnuto.Co dělám špatně?

Nejlepší odpověď
www

Zkontroluj nastavení obou zařízení. Je-li vše ok, restartuj PC i mobil. Pokud nepomůže, nejbližší bod obnovení Win.