FiveGirls

Harry Potter

Jak jdou za sebou díly Harryho Pottera???Já si to chci stáhnout z internetu a nevim jak jdou ty díly za sebou.Kolik je dílů a jak jdou za sebou???Poraďte mi prosim…díky.

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

  1. kámen mudrců
  2. tajemná komnata
  3. vězeň z azkabanau
  4. ohnivý pohár
  5. fénixův řád
  6. princ dvojí krve
  7. relikvie smrti

doporučila bych ale koupit si celou sadu stojí 1500 ani ne, u harryho ta investice stojí za to :)

Pacovský

Kámen mudrcu,Tajemná komnata,Vězeň z azkabanu,Ohnivý pohár,Fénixův řád,Princ dvojí krve a Relikvie smrti