pusinka50

Proč televize pořád dokola opakuje filmy Trošky Slunce, Seno a jahody, Slunce seno a pár facek, Slunce a erotika?

Koukat se na to dá, ale když opakují tyto filmy snad už 4× do roka, díváte se na ně stále?
Já tedy již ne. To má Troška smlouvy s Novou, že to musí vysílat 3×-4× ročně? Nebo je vysílání této serie z pohledu „tantiém“ tak levné, že ji Nova zařazuje místo lepších starších českých nebo zahraničních filmů?

Nejlepší odpověď
postcd

většina filmů co se opakuje je to protože mají dobrou sledovanost

Další odpovědi
marci1

Televizi jde vždy v prvé řadě o sledovanost. Často je uvádějí i jiné TV. Jelikož mám i slovenské TV, tak musím konstatovat, že také tam jsou uváděny často. Dokud to lidé budou sledovat, tak je TV bude znovu a znovu uvádět. Přiznám se, že se také již nedívám ( vzhledem k častému uvádění ).

anonym

Pravděpodobně jsou dostatečně levné a pravděpodobně i dostatečně sledované – i když, domnívám se, člověku s alespoň průměrnou inteligencí a schopností pamatovat si už jejich četnost vysílání musí lézt na nervy…
😉
Ale v případě Novy (kupř.) vidím ještě jeden argument – Nova ´nastartovala´ projekt jakési placené ´knihovny´ (Voyo) – a zřejmě se prodeji tohoto projektu nedaří dle nadějí markeťáků, takže se omezením množství vysílaných filmů (a následnou ´otravou´ diváků´) snaží vylepšit prodeje…
😉

Drap

Mají je v oblibě diváci a dosahuje se u nich vysoké sledovanosti.

NelieM

Mě to vůbec, ale vůůůůbec nevadí, tu trilogii miluju a dívala bych se na to aji kdyby to dávali 10× ročně!

Skvirukl

Protože to lidé znají a má to dostatečnou sledovanost. Kdyby to sledovanost nemělo, tak to nedávají. Bude to taky souviset s reklamou, která se do filmů vkládá. Za tu se platí.

anonym

Děti dorůstají v mládež !

Emefej

Jde o sledovanost a tím i o příimy z reklam. Dokud tato zásadní díla naší kinematografie budou mít své diváky, budou se bohužel vysílat.

talka

Kdyby to byly jen Troškovy filmy – všude jsou samé reprízy, asi nejsou peníze na nové filmy.