Miroslavst

Hadi všeobecně, znáte?

Když už tedy ten had krká jak bylo řečeno, zřejmě po dobrém obědě. Zajímalo by mě, jestli taky prdí?

Nejlepší odpověď
PostApMan

V Epoše jsem četl že ne, prý pouze „kadí“ – „bezplynatě“. Ale vygooglit o tom něco seriozního je nadlidský úkol, každý si z toho dělá srandu :D

Další odpovědi
straširybka

ten náš malej skoro tříletej had prdí jak dospělej chlap a ještě se směje a přirovnává to. dneska říká: mami, to byu vetuník 😁
Doplňuji:
kapko, mě připadá, že někteří lidé taky ne 🙂

anonym

ano hadi prdí,stejnou otazku mi dal syn a já to musela zjistit

kapka

Možná, že prdí, ale určitě se při tom neslyší.