arygnoc

hádanka pro znalce odpovědí:

v titulku otázky je: jak vzniklo rčení „labutí píseň“?
v diskusi (příspěvku) je: RE: jak vzniklo řčení „labutí píseň“?

já napsal titulek otázky „jak vzniklo řčení "labutí píseň“?" (správně, nesprávně, je teď jedno – moderátoři nám pomáhají s češtinou (pozor, nejsem Čech!)?
Doplňuji:
ne, nejde o to, jestli jsem napsal správně, ale:

jakto, že tu otázku NĚKDO opravil?

Nejlepší odpověď
annas

Jediný přístup k otázce mají admin. Kdysi jsem se na něco ptala a dostala odpověď, že chyby opravují, když je nahlásíme. Něco opravují sami.

Všimla jsem si, že jedné tazatelce přestylizovali otázku a opravili hrubky. Jenže to bylo někdy v minulosti.

Současně chyby zpravidla komentujeme, takže je nikdo nehlásí, proto je admin. nechávají.

Reakce na hrubou chybu je někdy účinnější…

U své jedné otázky jsem zapomněla vložit slovo, požádala admin. o doplnění a stalo se …

Zřejmě záleží na tom, kdo z nich má službu, určitě nereagují na všechny gramatické prohřešky.

Ale oprava drobného překlepu u vaší otázky mě překvapila…

Další odpovědi
hanulka11

Nějak jsem nepochopila jestli se ptáš … zda jsi to napsal správně řčení nebo to mělo být rčení ?
Píše se rčení.

tak to jsem si nevšimla