Kostka333

Jak chápete tento rádoby vtip?

Ha ha zasmála se buchta a vyhodila tvaroh z podnájmu.

Jak chápete tento rádoby vtip a může mi prosím někdo vysvětlit pointu. Mám pár přátel, kteří nechápou že mi nedochází a nedokážou mi jí vysvětlit. Když jsem to, ale říkal spoustě dalších lidí, tak to skoro nikdo taky nepochopil.
Doplňuji:

  • nedokážou mi ho vysvětlit

Odpovědi
mosoj

Tak to je již hódně špatný když se jedná o tvaroh. Šel bych s tím ke kováři.

Mc Merkurion

…a nastěhovala si tam mák…

ivzez

Kostko333,
umíš vysvětlovat vtipy?
Já ne a myslím, že se ani vysvětlit nedají.
Buď je posluchač pochopí nebo ne …

anonym

To se těžko vysvětluje.Jsou to taková rčení nad kterýma se lze jen pousmát, ale nejdou vysvětlit.
Pár jich Ti se dám.
Tak ti nevím mámo, koupíme uhlí a prodáme kamna nebo koupíme kamna a prodáme uhlí.
Mámo, umejem ty děti nebo si uděláme jiný.
........a pak si jedno nedej.
„Tati jak daleko je do Ameriky?“ „Nekecej a pádluj.“
„Tak se děti ještě chvíli pohoupejte a pak dědečka odříznem.“
„Tati já nechci na cirkular“…bzznnn.