Snowiee

GIMP dialogová okna

omylem jsem vyndala okno : volby nástrojů z panelu nástrojů jakoby ze bylo vlozený pod těmi nástrojemi a nemůžu ho tam vložit zpátky neví tady nekdo ako ho tam mam zase vložit?

Odpovědi
nikolqa.o

Jednoduše. Klikni si levým tlačítkem myši ( drž ho ) na " Volbu nástrojů " co se Ti objevuje nad tužkou a přetáhni jí myší zpět na místo, kde byla.

A je to. :)

HugoBoss

Nikolq.o můžeš prosím tě napsat přesný návod, protože Kliknu levým tlačítkem na odělenou „volbu nástojů“, ale nechápu postup – co se ti objevuje nad tužkou – to je kde??? Chci vrátit odělenou „volbu nástrojů“, aby se přilepila zpět na panel nástrojů.