suaeda

Funguje program Vistalizator i na Win 8?

Program Vistalizator umí změnit v nižších verzích operačního systému Win 7 a Vista základní jazyk. Umí tento program to samé i ve Win 8?
Potřebuji změnit základní jazyk systému z češtiny na jiný než je běžná nabídka (čeština, slovenština a angličtina). Poraďte, kdo máte zkušenosti. Díky za pomoc.
Doplňuji:
U vyšších verzí se dají měnit jazykové verze Win 8 běžně. U nižších údajně podle tvrzení IT-prodavačů nikoliv. Lze měnit jen 3 uvedené jazyky (ČJ, SJ a AJ).

Odpovědi
jáára

ve Windows 8 můžeš měnit jazyky jak libo. takže na co by se tam používal?
Doplňuji:
jakej jazyk?