janesis

Frigidita…??

co to vůbec přesně znamená? je pro něho sex nepříjemný nebo ho jen nebaví? může tento člověk dosáhnout orgasmu?a onanuje? :)

Nejlepší odpověď
tom004

Frigidita neboli pohlavní chladnost je porucha sexuální funkce, kdy žena neprojevuje zájem o pohlavní styk, nepociťuje vzrušení a nereaguje na dráždění pohlavních orgánů. Může se projevovat pouze u určitého partnera, s jiným partnerem může být sexuální vzrušivost v pořádku.
Zdroj:

Zdroj: http://www.zdra­vi4u.cz/view.php?cis­loclanku=2006021302

Další odpovědi
hanulka11

Je spousta lidí kteří žijí spokojeně bez sexu a vedou kvalitní život .

mosoj

Tak to ne, sex musel a musí být !.
Je to jedna z mála možností jak si okořenit život.
Tak to příroda zařídila v zájmu zachování lidské rasy.

Frigidní ženu bych nechtěl.

Myslíte že vám někdo řekne pravdu o tom co si myslí o svém životě?