anamcara

Fotografujete na pohřbech? Nebo takové fotografie nejsou žádoucí?

Nejlepší odpověď
Leilisek

Myslím, že je to opravdu nevhodné. Navíc si myslím, že není nikdo, kdo by si toužil takovou situaci připomínat znovu na fotkách.

Další odpovědi
alexandra

Já jsem na pohřbu fotografovala,pro­tože mě o to rodina požádala.Myslím si,že není na škodu mít fotky na památku.Zesnulého si taky lidé vystavují na fotce.To ale asi záleží na rodině,jestli chce fotografovat nebo ne.

tom004

Fotografovat na pohřbech,je naprosto normální už hodně let.Nefotografuje se pouze na výslovné přání pozůstalých.

doktorphlox

Máme doma krabici plnou fotografií s pohřbů členů rodiny ze 70.- 90. let. Člověk by řekl že na to nikdo vzpomínat nechce, ale když si to prohlížím dnes, tak si vzpomenu na ledacos, a ty fotky mě nijak neděsí. Ale je pravda že to bude individuální, a že by se to asi mělo probrat s pozůstalými.