Sisska

Fotili jste se v těhotenství?

Ahojte :) Vím, že většina budoucích maminek se jde fotit s bříškem, jaký na to máte názor?

Nejlepší odpověď
gecco

😁
…„většina budoucích maminek“…???

Zřejmě záleží na prostředí, v němž takové maminy potkáváš – osobně znám hodně holek, které kdy byly těhotné – ale fotit se v těhotenství – jen proto, aby měly fotku „s bříškem“, se nebyla ani jedna…
___
Je to jen móda – osobně se domnívám, že vyvolaná nezaměstnanými fotografy – nebo spíše nezaměstnanými fotografkami…
😁

Další odpovědi
Fyzik

Mně se to třeba nelíbí a nikdy bych se tak fotit nenechal.

:)

setapouch

Já se v těhotenství nefotil, ještě jsem nebyl těhotný.

carrera

Ano, ale jen tak doma, ne u profesionálního fotografa. Mám to jako vzpomínku a jsem za to ráda. Nevím, proč to tu všichni odsuzují.

ZoneVerita

Já jsem se třeba fotit byla s bříškem :) Paní fotografka Šebestová byla hrozně hodná :)

danduska

taky jsem se byla fotit a nevidím na tom nic špatného…

mokrygorky

Trapná moderní móda. Ubohost

anonym

No proč ne? Těhotenství není nemoc, která se musí maskovat.
Ženy jsou na své bříško pyšné a budoucí tatínkové taky, tak proč ne? Když se můžou fotit pupkatý dědkové, proč ne krásné mladé ženy?

da ny

V době kdy jsem byla těhotná to nebylo v módě ;)
O takové většině mi není nic známo :D
Těhuky o nichž vím, že se nechaly fotit se „fotí a vystavují“ vždy a všude, kde je to možné… Na FB dávají téměř denně spousty nekvalitních fotek (dětiček, svačiny, z výletů), které málokoho zajímají = také móda.....
Proti gustu však žádný „dišputát“! ;) Pokud máte tu touhu, udělejte to.

ivzez

Jen fotku na novou občanku po svatbě
(ale to jsem o těhotenství ještě nevěděla)…

Fotky „s bříškem“ nemusím
a vystavování „dětiček“ v internetu by mělo být trestné.

MacinaN

No, já jsem toho názoru, že období těhotenství by prostě mělo být kvalitně zdokumentované. Já si například v těhotenství nechávala dělat fotky od http://yesphoto.cz/ a vyšly moc hezky. Co se mi ale moc nelíbí je dávání takových fotek veřejně na internet. To mi příjde jako hloupost.

indiska

Paní Šebestová nám fotila svatbu a je to hrozně milá paní a jinak focení těhotných bříšek je hezké :o)

ZoneVerita

Svatbu? Tak to musely být moc krásné fotky, ještě přemýšlím, že nechám pro manžela nafotit takové to Glamour :))))

indiska

Myslíš něco takového? www.glamourfoto.cz ?? To jsi docela odvážná, já bych se asi styděla .. :-/

ZoneVerita

Není to prý tak hrozné, s bříškem jsem se taky fotila polonahá, toto máš to podobné :)))

Ludenka

Také jsem se fotila a jsem ráda, že ty fotky mám na památku :)

danduska

Náhodou taková vzpomínka je krásná, přeci jen těhotenství může být jen jednou v životě…

anonym

Ano, nevidím nic špatného na fotkách těhulek, je to přirozené, patří to do života každé zdravé ženy, jen hlupákovi by se to nelíbilo