Avatar uživatele
Moni27

Jsem v 5–6.týdnu těhotenství:-)

byla jsem u doktorky tak říkala že je to moc malinké a že mi dělat fotečku zajím nebude kvůli pověrčivosti ☹ byla jsem z toho nějaká špatná jdu kní za 2 týdny tak říkala že kdyžtak až pak mi jí dá. Je to od mé první menstruace (první den) 42dní tak asi teda jsem v tom 6.týdnu neřekala mi ani přestě.Mám trochu pochybnosti ale snad to bude v pořádku.Myslíte že její jednání je správné ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym, pokazdejinak, Deli před 4511 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nikkol

Mě taky tak brzo fotku nedávali ( taky mě to mrzelo), ale na druhou stranu do konce třetího měsíce je největší riziko potratu. Tak snad tu fotku radši potom. Opatrujte se. Všechno bude v pořádku. A gratuluji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Džanička

Nevím jestli čtu správně, ale trošku nechápu vaši otázku.. Ale na fotečku je ještě brzy, já jsem obrázky vždy dostávala až v pátém měsíci a to u obou dětí, jinak takhle brzo tam nic neuvidíte..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Blahopreji a urcite je vse v poradku. Vyfotte si svestku ( treba kompotovou ) .. , takhle ted nejak vypada vase mimi… 🙂
Nestresujte se, nebojte se . Naopak : Uzivejte si to.

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Místo pochybností raději úsměv. Jestli foto bude či nebude – na tom svět nestojí a lékařka asi ví co dělá. mimochodem – je to zatím jaký si bod na fotografii. A pro malé je víc pozitivně naladěná mamina, než která si dělá starosti. Myslím, že v této chvíli není nic lepšího než dobrá nálada a starosti raději stranou. Na ně je dost času až přijdou – třeba když v obchodě nebudou mít oblíbený bylinný čaj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Její jednání je správné. Do třetího měsíce je riziko potratu dost velké, jak už psala kolegyně nade mnou a proto si raději počkejte.
Doktorka jedná správně – kdyby vám dala teď fotku a nedejbože! by se něco stalo nebylo by vám dvakrát dobře a fotka něčeho, co jste ztratila by vás uvrhla do ještě větší deprese.
Nechte si udělat fotku až bude vaše děťátko krásně rozeznatelné, větší a vyvinuté, bude to lepší vzpomínka než na ani ne dvou centimetrové embryo :)

Radujte se z přicházejícího nového člena rodiny a nestresujte se :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

gratuluju a dejte na paní doktorku :) já jsem si vyprosila obrázek z 1.ultrazvuku v 8.týdnu a stejně tam byla vidět jen taková malá bílá ťupka :) … no a teď je z ní prvňáček ;)
opravdu, užijte si focení později, až bude teprv vidět něco zajímavého… a nezapomeňte k tomu vzít i tatínka :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Moni, to mám velkou radost. Neřešte to tolik, pokud své lékařce věříte, nezpochybňujte její jednání. Případně se jí vyptejte… Věřte ale hlavně přírodě, svému tělu a miminku. Všechno bude v pořádku! Užívejte si to! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

No, takto… alkohol ani cigarety v tehotenstvi proste ne! Zato vitaminy rozhodne ano! Ty jsou moc dulezite, aby se miminko zdrave vyvijelo :) Osobně jsem brala Chytré miminko a vše bylo perfektní.

před 1598 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Na trhu je toho celá řada, ale já jsem našla tyto vitamíny https://www.ona-pharm.cz/superfolin-1/. Jsou docela dost doporučované, tak jsem vás chtěla poprosit o váš názor. Díky moc.

před 1627 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Určitě ale užívej vitamínky :) Doporučuje se to… Aby vše krásně probíhalo a mimi prosperovalo. Nezapomínej pak vitamínky i při kojení.

před 1645 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Prosím tě, nemáš zkušenosti s těmito vitamínky https://www.chytre-miminko.cz/pro­dukty/chytre-miminko-superfolin-2/? :) Já bych je aji začala užívat, ale ještě hledám info :)

před 1628 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A ty jsi brala jaké vitamíny?

před 1628 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
klarinka21

ja si nemuzu stezovat ja uz jsem fotecku mela prvni v 6 tydnu ted jsem v 10 tydnu a je prekrasna ta fotecka uz jde videt telicko rucicky i nozicky

před 4497 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy