kzasmanikluk

Fotí se ve fotoateliérech bez ponožek?

Když má fotoateliér na stránkách napsaný, že fotí „hlavně naboso“ znamená to že tam budu i bez ponožek? Hodí se podle vás k 17letýmu klukovi aby byl bez ponožek? Jako že chtěl sem pak třeba bez trička v džínách tak tam bych se asi zul. Ale v košili a bez ponožek mi to přijde divný. Jaký máte názor?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
led

S ponožkama

1 – Keď naboso, tak naboso 🙂 Hlavne pri fotografii po pás je to dôležité ak stojíte v lavóre so studenou vodou a pery vám začínajú modrať, vyjde z toho pútavý záber na vašom portréte v teplej vetrovke s pozadím vrcholu Nanga Parbat. Nezabudni aj trochu snehu na vlasy.
2 – Myslím, že tento oznam znamená, že v ateliere je čisto a na fotografovanie sa môžte prezliecť do iného oblečenia a behať hoci v ponožkách.
3 – nebehať po atelieri v zablatených, alebo inak znečistených topánkach

dudu

S ponožkama

V tomto případě ponožky mají zřejmě jinou roli. Matně si vzpomínám, že pokud bylo dříve o někom řečeno, že je ještě bosý nebyl dotyčný obeznámen se sexem teoreticky, natož prakticky.

Edison

S ponožkama

Chybí „Jiná odpověď“. Fotograf si může udělat pohodlí sobě vlastní. Objekt pak především podle fotografického záměru, přání zákazníka a uměleckého ztvárnění fotografem. Každá situace chce svoje. Na firemní profilové foto mezinárodní banky bych bez ponožek spíše nedoporučoval.

marci1

S ponožkama

Znamená to, že uvítá focení naboso. Vyfotit se můžeš i v ponožkách a botách. Naboso je umělecký dojem naplněn. Naboso je to takové přírodní, což je nyní IN. 🙂
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-nekteri-znami-lide-zamerne-foti-naboso
https://modnih­lidka.cz/moda-krasa/dziny-a-dzinova-kosile-bez-rukavu-naboso-311475
https://www.su­per.cz/260796-nema-snad-na-boty-krasna-moderatorka-novy-chodi-po-prazskych-dlazebnich-kostkach-uplne-bosa.html

karbi00

Bez ponožek

Když to bude moderní ve stylu https://www.in­stagram.com/no­sockscz/, tak to zkus bez těch ponožek. Příjde mi to hodně přirozený a i esteticky hezčí.

Můžeš to navíc různě nakombinovat. Ale taky mám právě fotky, kde mam holý nohy. Pokud tou košilí myslíš formální, tak bych určitě zkusil i formálnější boty. Je ti 17, tak bosejma nohama asi nic nezkazíš. Naopak to zdůrazní ten mladej věk. Jen jestli tam pak budeš bez ponožek, nezapomeň si ty nohy před tim nějak upravit. Taky je dobrý aby na focení byly ty nohy „smekavý“, tzn. stoupnout si chvilku na studenou podlahu a nechat je vychladnout. Spocený a rudý nohy nejsou moc fotogenický. :)

Zdroj: https://www.in­stagram.com/no­sockscz/

anonym

S ponožkama

dudu

Podle mne jde o skrytou formu sdělení, že zde pořizují pornofotky